Yıllarca oda arkadaşlarıyla yaşadıktan sonra, kendinizin diyebileceğiniz bir yer

zenrcade

Active member
Bloom, arkadaşı hakkında “İçinde yaşadığım topluluk küçük ve hepimiz birbirimizi tanıyoruz ve daireyi gerçekten çok seviyorlardı” dedi. “Doğru olanı yapmak istedim. Ayrıca binada olmaları da güzel.”

Eylül ortasında, önceki kiralarından hiç mobilya biriktirmediği için yanına sadece küçük bir miktar giysi, takım elbise, ayakkabı, palto ve bazı duygusal hatıralar alarak Bushwick’in dairesinden taşındı. Yeni kontratına daha iki hafta vardı, bu yüzden eşyalarını arabasına koydu ve ailesinin Williamsburg’daki evinin önüne park etti. Diğer her şeyi arkadaşlarına verdi ya da attı.

“Yeni bir başlangıç gibiydi. Eski benliğimi attım. Eski hayatımdan mümkün olduğunca azını yanıma almak istedim” dedi.

İki hafta boyunca evsiz kaldıktan sonra, Bay Bloom İsrail ve Ürdün’e seyahat etmeye karar verdi ve dönüşünde Ekim ayının ilk haftasında yeni çatı katına taşındı. Hızlı bir şekilde geniş park yeri ve sadece beş dakika uzaklıkta bir Equinox spor salonu sunan bir mahalleye yerleşti.

Bay Bloom, aşağıdakiler de dahil olmak üzere ek yerel olanakların bir listesini söyledi: bir Walgreens; tamirci ve araba yıkamalı bir benzin istasyonu; bir kuaför; yerel barlar; ve belki de en çok takdir ettiği, aşina olmadığı bir dizi mutfak: Aralarında Hint, Arjantin ve Meksika. “Daha önce hiç taco yememiştim” dedi. “Koşer restoranı ve gece geç saatlere kadar açık şarküteri bile var.”

Bay Bloom eve taşındığında bir dizi temel eşya satın aldı: bir yatak, bir şilte, bir çalışma masası, lambalar, iki TV, bir şifonyer, bir kanepe ve bir masa ve sandalyeler; bunların hepsi daireyi bir ev haline getirdi. . Yine de bu yavaş bir süreç. Yüzen raflar, bitmemiş bir bar alanının yanında yer alır ve ikinci yatak odası geçici olarak eşyasız bırakılır.