Uğurcan Çakır: Fenerbahçe’ye saygı duyuyorduk…

zenrcade

Active member
Uğurcan Çakır: Fenerbahçe’ye saygı duyuyorduk… class=”medyanet-inline-adv”>

Trabzonsporlu oyuncular Uğurcan Çakır, Maxi Gomez ve Marc Bartra, Fenerbahçe maçı sonrası konuştu.

Dünya Kupası nedeniyle verilen aranın kendilerine iyi geldiğini tamlayan Uğurcan Çakır, “Fenerbahçe’ye saygı duyuyorduk, araya kadar sayı iyi oynayarak geldiler. Ara bize iyi geldi. Bugün iyi tek maç oldu, seyirciler zevk almıştır. Karşımızda kaliteli tek takım, lig lideri vardı. Kazandık. Fenerbahçe’yi dahi kutluyorum ve başarılar diliyorum. Mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Trabzonspor formasıyla iç sahada ilk golünü rami Maxi Gomez, “Dünya Kupası’nda oynadığım için gurur duydum. Orada mücadele ve duruştan gururluyum. Ankara deplasmanında hamız yaptım, yerde kez gol attım. Daha önemlisi kazanmak. Bu mutluluğu taraftarla paylaşmak… Şükürler olsun bunu yaşadık.” niteleyerek konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Marc Bartra ise “Çok ama sayı mutluyum. 3 puandan öte, yapabilme gücünü gösterdik. Arada sayı yetişkin çalıştık. Hocamla videolar ve saha çalışmaları üzerinden Fenerbahçe’yi iyi tahlil ettik. Sahada her şeyi sayı iyi uyguladık.” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.