Süper Loto’da rekor! 187 milyon 594 bin 521 TL sahibini buldu

zenrcade

Active member
Süper Loto’da rekor! 187 milyon 594 bin 521 TL sahibini buldu class=”medyanet-inline-adv”>

Muğla Fethiye’takt oynayarak 6 agah talihliye çekini; kredi yetkilisi ve Sisal Şans yetkilisi teslim etti. 187 milyon 594 1000 521 TL tutarındaki yetişkin ikramiye 4, 9, 13, 32, 33, 44 sayılarına isabet etmişti.

Süper Loto; salı, perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü 21.30’bile çekiliyor. Çekilişler www.millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından yaşayan yayınlanıyor. Oyunseverler, Süper Loto keşide sonuçlarına https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/sonuclar adresinden ulaşabiliyor.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.