Sitare ölümle burun buruna… ‘Yetişin yalı yanıyor!’

zenrcade

Active member
Sitare ölümle burun buruna… ‘Yetişin yalı yanıyor!’ class=”medyanet-inline-adv”>

Dizinin yeni bölümünde;

YASAK AŞK ORTAYA ÇIKTI

Sitare’yi takip fail Doruk, yasak sayı başka kahramanının Ozan olduğunu öğrendi.

ARDIÇ KONUŞUYOR!

Bahçede ansızın arakçı telefon Sitare ve Ozan’ı panikletti.

Evden gelen telefon tek nebze dahi olsa Doruk’un keyfini yerine getirdi.

‘Doruk Bey babanız konuşmaya başladı’

Kadir, Sitare’yi arayarak Ardıç’ın konuşmaya başladığını haber verdi. Bu hâl Sitare’yi henüz bile rahatsız etti.

ARDIÇ, SİTARE’Yİ TANIDI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İSMAİL ENDİŞELİ

İsmail, saatin geç olmasına rağmen eve dönmeyen Kadir için endişelenmeye önceden; Zeynep’i sakinleştirmeye benzinli Nimet, konuşma sırasında Kadir’in Melek’i gördüğünü adına kaçırdı.

class=”medyanet-inline-adv”>

SİTARE ÇOK HUZURSUZ

Sitare eve döndüğünde Doruk ve Kadir’i Ardıç’ın yanında gördü.

Uzun zaman sonra Ardıç’ın adına kendi gıyaben duyan Sitare’nin hissettiği huzursuzluk yüzüne yansıdı.

KRALİÇE SİTARE BÜYÜK PANİK İÇİNDE – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Doruk, Ozan ve Sitare’yi beraberce yok etmek için yeni planlar yaptı.

‘UNUT BABA’

Babasını odada sefahat fotoğrafına bakarken bulagan Zeynep, onunla geçmişi konuştu. Zeynep babasına ‘Senden sadece tek şey istiyorum koruyucu… Unut!’ dedi.

BENİM ÖYLE ANNEM YOK – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DORUK, MÜJGAN’IN DİKKATİNİ ÇEKTİ

Adını Müjgan olarak muhavvil Melek, Sitare’yi ziyaret için ajansa geldi. Müj, tesadüfen Doruk ile dahi tanıştı.

İpek’açınık iftira rami kişinin Mine olduğunu öğrenen Salih, Fevzi’nin karşısına artık.

Ajansın ortasında Mine’nin elini tutan ve Fevzi’ye sevgili olduklarını söyleyen Salih, ondan İpek’ten özür dilemesini istedi.

Salih, Mine’nin hamile olduğunu bile öğrendi.

SALİH’İN BÜYÜK SEVİNCİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Doruk, Sitare’takt habersiz olarak Ozan ve Zeynep için tek cazibe planladı. Mekan olarak bile kendi evini seçti.

Doruk, çekimin akabinde Zeynep ve Doruk’u eve yemeğe çağrı etti.

‘Biz pizzalarımızı yiyelim… Kül kedisi balkabağına dönüşmeden eve dönelim’

ANNE KIZ İLK KEZ KONUŞTU

Müjgan, Sitare’ye Mine’nin hamile olduğunu söyledi.

Haber vermek için Sitare’yi arayan Zeynep’in telefonunu Müjgan açtı.

Zeynep kim olduğunu bilmeden ilk kez annesiyle konuştu.

Günler sonra eve dönen Fevzi, kızından özür dilemek yerine yeni tek gerilimin fitilini ateşledi.

OZAN İLE SİTARE NASIL TANIŞTI?

Sitare’nin maskesini indirmek için annesine söz veren Doruk, yemek masasında Ozan’a Sitare ile nasıl tanıştığını sordu.

‘Ozan ile Sitare! Ben dahi yerde hikayeyi hiç dinlemedim…’

ZEYNEP ETEĞİNDEKİ TAŞLARI DÖKTÜ

Yemek masasında içkiyi fazla kaçıran Zeynep, içinde tuttuğu her şeyi tek çırpıda anlattı. Zeynep ‘Bu eş benim işim… Ben Sitare Hanım’a borcumu ödemek için işimi yapmak zorundayım’ dedi.

ZEYNEP, TÜM GERÇEĞİ DORUK’A İTİRAF ETTİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘Sorun ne biliyor musun? Buna katlanmak zorunda kalmam. Sorun tarafıma ilk günden festekiz göğüs gibi davranan yerde adamın tüylerimi yaprak yaprak fail bakışlarına katlanmak… Artık görmek beraberce istemediğim şu iyice bakışlarına katlanmak’

DORUK, SİTARE’Yİ KOVDU

Ozan, Zeynep’in kendisi ile gelmeyeceğini akıl Doruk’un evinden artık. Zeynep ise çocukluğundan yerde yana yaşadığı ne varsa hepsini Doruk’a anlattı:

“Ben büyüdüm, babam büyümedi. Bir yerlerde beni dünyaya getirmiş tek kadın yaşıyor. Adı Melek. Ben sadece gıyaben biliyorum”

DORUK VE ZEYNEP ARASINDA AŞK KIVILCIMLARI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sitare, hizmetçilerin eşyalarını topladığını görünce çıldırdı. Hizmetçiden hesap soran Sitare, Doruk’un kendisini yalıdan kovduğunu öğrendi.

Hesap sormak için Doruk’u arayan Sitare, beklemediği tek yanıt öncü. Doruk, Ozan ile Sitareyi gören kişinin kendisi olduğunu ima etti.

‘Her iki seçenekte dahi zaman yalıda son günün Sitare’

‘HER ŞEY ARAMIZDA KALACAK’

Doruk’un evinde uyanan Zeynep, anlattıklarını düşününce yetişkin tek utanç yaşadı.Doruk, Zeynep’açınık yaşanan her şeyin ikisinin arasında kalacağına üzerine söz verdi.

Doruk’un evini toplamak için gelen Türkan, yatakta Zeynep’in kolyesini önemli.

Müjgan, Sitare’yi ziyaret için yerde kez dahi yalıya gitti yalnız ne Sitare’yi ne dahi Doruk’u göremedi.

MÜJGAN ORTAMA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘Yalıda oturmuyorsan ‘İstanbul’bile oturuyorum’ demeyeceksin’

Ardıç’ı görmeye giden Sitare, ‘oğlun beni yalıdan kovdu’ diye hastalık yandı. Maruz kaldıklarından bahseden Sitare, Doruk’a meydan okuyarak yalıdan gitmeyeceğini söyledi.

Kızını keşfetmek için Sitare’nin evine giden Kadir, kapının önünde tek kez henüz Melek’i gördü.

Zeynep ve Doruk, Kadir’i keşfetmek için neredeyse eksiksiz İstanbul’u dolaştılar.

Ardıç, Sitare’nin uyumasını fırsat isteyerek onu boğmaya çalıştı.

Sitare ve Ardıç’ın boğuşması sırasında mumlardan akraba devrildi ve yalıda yangın artık. Habersizce yalıya gelen Ozan, başlarda Sitare’yi kurtarmaya çalıştı fakat başaramadı. Başka çaresi kalmadığını anlayan Ozan kendini kurtarmak için Sitare’takt özür dileyerek gitti.

Yalının girişinde Kadir ile karşılaşan Ozan, onun yukarı çıkmasına engel olmaya çalıştı.

Ozan’ın elinden kurtulan Kadir ise ‘büyücüyü bırakamam’ diye yukarı artık.

Dizinin final sahnesinde Kadir, Ardıç ve Sitare’yi kilitli kaldıkları odaya girmeyi başardı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.