Manhattan ve Brooklyn’de satılık evler

zenrcade

Active member
manhattan | 138 Batı 87. Cadde, No. GR

Yukarı Batı Yakası Bahçe Kooperatifi

650.000 $


Gömme dolaplar ve odun şömineli bir oturma odası, küvetli bir banyo ve duvara monte klima bulunan küçük bir yatak odası bulunan yaklaşık 50 metrekarelik bir yatak odalı, bir banyolu daire ve 60 m2 arka bahçe ortak bir bodrum odası olan, savaş öncesi dönemden kalma dört katlı bir şehir evinin bodrum katı. Laura Cook ve Adam Wolfe, Keller Williams, 917-935-8140; kwnyc.com

MALİYETLER

Normal Ücretler: Ayda 1.595 ABD doları

AVANTAJLAR

Daire sokak seviyesinden sadece birkaç adım olmasına rağmen, koşuşturmadan uzakta binanın arka tarafında yer almaktadır. Arka bahçe büyük.

Dezavantajları

Yatak odasından banyoya gitmek için oturma odasından geçmelisiniz. Bir kraliçe yatak, yatak odasına çok yakışacaktır. Mutfakta yarım boy buzdolabı vardır ve bulaşık makinesi yoktur. Binada çamaşırhane yoktur ve köpeklere izin verilmemektedir.


manhattan | 160 Bleecker Sokağı, No. 1KE

Greenwich Köyü Apartman Dairesi

1,55 milyon dolar


15 fit tavanlı 1.550 metrekarelik iki banyolu çatı katı, bir pencere duvarı, uyku alanı ve eksiksiz bir banyosu olan açık ikinci kat, büyük paslanmaz çelik adaya sahip yemek ve mutfak alanı, orijinal taç pervaz, merkezi klima ve Ernest Flagg tarafından tasarlanan 11 katlı 1896 konsiyerj binası olan atriyumda ortak çamaşırhane. (Apartman dairesi, bitişik bir birim ile birlikte toplam 2,4 milyon $ karşılığında sunuluyor.) Kate Wollman-Mahan ve Steven O. Goldschmidt, Coldwell Banker Warburg, 646-239-2292; cbwarburg.com

MALİYETLER

Normal Ücretler: Ayda 1.658 ABD doları

AVANTAJLAR

İkinci kat daha özel bir uyku alanına dönüştürülebilir. Bina zengin bir tarihe sahiptir ve bir zamanlar Village Gate gece kulübüne ev sahipliği yapmıştır. Tahta, yıkayıcılara ve kurutuculara izin verir.

Dezavantajları

İkinci kattaki banyonun kapısı yoktur. Bina evcil hayvanlara izin vermemektedir.


Kraliçeler | 13-33 Jackson Bulvarı, #7G

Long Island City’de Daire

1.795 milyon dolar


Jackson’ın yedinci katında 1.187 metrekarelik üç yatak odalı, açık mutfaklı ve yaşam alanlı iki banyolu daire, gömme dolaplı ebeveyn yatak odası ve çift lavabolu ebeveyn banyosu, balkon ve duvardan ısıtma ve soğutma ve çamaşır kurutma makinesi , kapıcı, Concierge, bisiklet muhafazası, dinlenme salonu, egzersiz tesisi, oyun odası, otopark ve barbekü istasyonları bulunan çatı katına sahip 11 katlı bir konsiyerj binası. Andrew Steiker-Epstein ve Eric Wang, Charney Şirketleri, 347-399-2206; charneycompanies.com

MALİYETLER

Normal Ücretler: Ayda 1.798 ABD doları
Vergiler: Azaltılmış vergilerle ayda 176 ABD doları

AVANTAJLAR

15 yıllık vergi muafiyeti Aralık 2032’ye kadar devam ediyor. Manhattan silüetinin güzel manzaraları var. 500 metrekarelik bir çatı kabini şu anda 75.000 $ karşılığında satın alınabilir.

Dezavantajları

Daire geniş depo alanına sahiptir, ancak binada ek depolama alanı yoktur. Otopark ücreti 75.000 ila 100.000 ABD Doları arasındadır.


Mevcut pazarın hızlı temposu nedeniyle, bazı öğeler yayınlandığı tarihte artık mevcut olmayabilir.

Konut gayrimenkul haberleriyle ilgili haftalık e-posta güncellemeleri için buradan kaydolun.