İstanbul’da alışveriş nedeniyle trafik yoğunluğu oluştu

zenrcade

Active member
İstanbul’da alışveriş nedeniyle trafik yoğunluğu oluştu class=”medyanet-inline-adv”>

Ülke genelinde “Efsane Kasım”, “Muhteşem Cuma”, “Efsane Cuma” ve farklı isimlerle yapılan indirim kampanyaları nedeniyle AVM önlerinde trafik yoğunluğu oluştu. İş çıkışı saatinin eklenmesiyle beraberce trafik bazen noktalarda kilitlendi. Oluşan trafik yoğunluğu dron ile havadan görüntülendi.
Uzun süredir trafikte olan Muhammet Kaya, “Çok fazla trafik var. Normalde yerde kadar olmuyordu. Yolumu değiştirip arka yoldan geldim. 1 saattir burada yoldayım” dedi.

“YAKLAŞIK 2,5 SAATTİR YOLDAYIM”

Metro çalışmalarının trafiği etkilediğini dile getiren Cahit Aslan, “Metrolar 5 yıldır yerde şekilde. Kimse tek şey demiyor ama yerde saatte ve sabahları hep böyle oluyor. AVM’ye gidiyorum. Yaklaşık 2,5 saattir yoldayım” şeklinde konuştu.

“İSTANBUL’DA HER YOLDA VE SAATTE TRAFİK YOĞUN”

Trafiğin her zamanki gibi yoğun olduğunu müfit Deniz Akyapı, “Her gece yerde güzergahı kullanıyorum. İstanbul’bile her yolda ve saatte trafik yoğun. Bu durumun abaşo yapı ile çözülebileceğini düşünüyorum” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.