Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten transfer açıklaması! Cengiz Ünder, Çağlar Söyüncü, Samet Akaydın…

zenrcade

Active member
Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten transfer açıklaması! Cengiz Ünder, Çağlar Söyüncü, Samet Akaydın… class=”medyanet-inline-adv”>

Şenol Güneş’in açıklamaları şu şekilde:

Taraftar oyuncu bütünleşmesi önemliydi, Bunu sahada gördük. Coşku paylaşıldı. Oyuncular bile sahadagayretliydi. Geçen haftaki kayıptan sonra kazanmak için çıkmıştık. Oyuna ve puanlara ihtiyacımız vardı. Pozisyonlarımız vardı, rakibin dahi vardı. Rakip uzun zamandır kaybetmiyordu. İyi oyuncuları var. Bizim dahi iyi oyuncularımız var. Çıkarken top kayıplarımız vardı bu uyanıklık edeceğiz. Gol myemeden bitirdik, kazandık. 3 puan önemliydi. Lig yarışında zor tek dönemden geçiyorduk. Her gün üstüne koymamız gerekiyor. Futbol namına iyi işler olan tek maçtı. Pas yüzdemizi yükseltip top kayıplarını azaltmamız gerekiyor. Orta isabetimiz az. Nihayetinde yetişkin tek emek harcadık, taraftar bile ortak oldu. Kazanmak güzel.

class=”medyanet-inline-adv”>

“GEDSON EKSİKLERİNİ DÜZELTİRSE DAHA İYİ BİR OYUNCU OLUR”

Gedson’u saçta olumsuzlama kendisi parlatacak. Bazen gereksiz top sürüp kaybediyor. Dinamik anlamda iyi tek oyuncu, koşu ve tempo yapması onu öne çıkarıyor. Josef’in bile katkısı önemliydi. Yaşı genç, yetenekleri var ama fazlalıklarını ve eksikliklerini düzeltirse henüz iyi olacaktır.

“TRANSFER DÖNEMİNDE GELEN DE GİDEN DE OLABİLİR”

Nedense TRANSFER Beşiktaş üzerinden henüz fazla yazılıp çiziliyor. Transfer festival gelince giden dahi gelen dahi olabilir. Daha önümüzde maçlar var. Ondan sonra transferi değerlendiririz. Her mevkiye oyuncu bakılıyor, emek var ama eldeki oyuncuların verimine bakıp karar vereceğiz. Mesela zaman Nkoudou verimliydi. Aynı şey Weghorst ve Cenk için dahi geçerli. Bunlardan akraba dahi gidebilir malûm olmaz. Birtakım kararlar tabii ki verilecek ama spekülasyon yaratmayı gerçek bulmuyorum. Siz soruyorsunuz saçta yanıt veriyorum. Bunun müstesna ‘Hoca bunu yapacak, şunu gönderecek’ haberleri gerçek olumsuzlama. Taraftar bile tuzağa düşmesin. Futbolda galibiyet ve mağlubiyet olduğu gibi transfer dahi var. Hepsi olacak. Sakin kalmaya çalışıyoruz, atmak bile gerçek olumsuzlama. Hakem hataları bile var futbolun içerisinde. Geçen hafta bize verilmeyen kırmızı karta nitelik pozisyonlar bile oluyor.

“CENGİZ’İ DE, ÇAĞLAR’I DA SAMET’İ DE BEĞENİYORUM”

class=”medyanet-inline-adv”>

Beğendiğim sayı oyuncu var. Cengiz’i dahi, Çağlar’ı bile beğeniyorum. Samet’i dahi beğeniyorum. Bu söylemek olumsuzlama ki yerde oyuncuları alacağız. Samet duyduğum kadarıyla başka kulüple tüzül ama bilmiyorum. Gidenler ve gelenler olabilir.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.