Beşiktaş’ta Josef de Souza’dan açıklamalar: Fenerbahçe hakkında hiç kötü konuşmadım

zenrcade

Active member
Beşiktaş’ta Josef de Souza’dan açıklamalar: Fenerbahçe hakkında hiç kötü konuşmadım class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Josef dahi Souza, beIN SPORTS’a tek röportaj verdi. İşte Josef’in açıklamalarından öne çıkanlar:

Beşiktaş’ta 3. yılım. Burada olmaktan sayı mutluyum. Sadece saha içinde olumsuzlama, saha sayılmazsa bile Beşiktaş taraftarına örnek olmak için elimden geleni yapıyorum. Çok normal tek insanım. Türkiye’dahi futbolcuları sayı fazla yüceltebiliyorlar. Basit ve normal tek yaşam istiyorum. Bazen tek ilişki merkezinde ya bile restoranda insanlar beni görünce şaşırıyorlar. Türk halkını gerçekten seviyorum, benimsiyorum. Brezilya insanı ile Türk insanı sayı benziyor.

“HİÇBİR FUTBOLCU BÖYLE BİR CEZA ALMAMALI”

Ben duygularını yoğun tek yaşayan insanım. O maçta olanlar, beni sayı üzmüştü. Ama kök beni üzen orada aldığım cezaydı. O sıkıntı kabul edilebilir tek sıkıntı değildi. Hiçbir futbolcu benim aldığım gibi sıkıntı almamalı.

“ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANIYORUM”

O anda beyan yoğunluğuyla o gün sayı hissî konuşmuştum. Benim şu anda en yetişkin düşüncem, Beşiktaş’ın şampiyon olması. Sonraki süreç, bunun ekseninde gelişir. Şartlar oluşursa kalmak isterim. Benim Beşiktaş’a, Beşiktaş’ın bile tarafıma ihtiyacı var. Şampiyon olacağımıza inanıyorum.

“FENERBAHÇE HAKKINDA HİÇBİR ZAMAN KÖTÜ BİR ŞEY SÖYLEMEDİM”

Fenerbahçe’ye yetişkin tek saygı duyuyorum, orada oynarken sayı sevilmiştim ve şu anda Beşiktaş’ın futbolcusuyum. Fenerbahçe hakkında hiçbir zaman kötü tek şey söylemedim. Kötü konuşsam neyse ama onlara attığım golleri kutlamak benim karakterimin parçasıydı. Geçen sezon Fenerbahçe’ye attığım gollerden sonra sevindiğim için eleştirildim ama saçta Beşiktaş’ın futbolcusuyum ve gollerden sonra sevinmeyi tabiî buluyorum. Saygısızlık yapmadan sevinmek hakkım. Önümüzdeki maçı kazanmak ve gol göndermek için yine elimden geleni yapacağım.

class=”medyanet-inline-adv”>

Gol yemememiz gerekiyor. Gol yemeden kazanmayı hayal ediyorum öz güvenimiz açısından. İyi tek futbol görmek istiyorum. Savaşan tek takım olacağız o maçta. Taraftarımızla beraberce, o galibiyeti algan tek şekilde içeri gireceğimizi hayal ediyorum.

Rakiplerimiz yoksa tığ dahi yokuz. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray… Bu olmazsa, başka ekip kendini geliştirmek için sayı çabalamayacak. Rakip olmadan tek hiçiz. Birbirimizi yenmeye çalışacağız ama hep saygılı olacağız.

class=”medyanet-inline-adv”>

“VALERIEN ISMAEL ÜST DÜZEY BİR HOCA”

Valerien Ismael kazanma hırsı olan, sayı şey talep fail, idmanları üst seviye olan tek hoca. Bizden istediklerini biliyoruz. Durmayan tek hoca. Sürekli bizi en iyi yere çekmeye çalışıyor. Her zaman gelişime açık tek hoca. Tutkusu, hırsı ve takıma vermek istedikleriyle sayı önemli akraba. Bizim ona, onun bile bize ihtiyacı var. Bizimle beraberce sayı iyi benzinli tek teknik direktörümüz var. Şanslı hissediyorum. Umarım galibiyetlere başlayıp, herkesi mutlu edeceğiz.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.