Beklenen gün geldi… Miras açıklandı!

zenrcade

Active member
Beklenen gün geldi… Miras açıklandı! class=”medyanet-inline-adv”>

Dizinin yeni bölümünde;

Miras yüzünden Doruk ile karşı karşıya gelen Sitare, son kozunu oynadı. İlaç içen ve zehirlenen Sitare, Zeynep’i arayarak durumunu haber verdi.

Her şeyden habersiz tek şekilde kapıya gelen Doruk, Sitare’yi yarı baygın önemli.

SİTARE ÖLÜMÜN KIYISINDAN DÖNDÜ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ambulansla hastaneye götürülen Sitare yoğun bakıma makbuz. Uyanır uyanmaz ise ilk görmek istediği Ozan oldu.

Sitare’nin esasen ayrılmayan Zeynep, doktorun ‘hasta neyiniz oluyor?’ sorusuna ‘Annem’ yanıtını verdi.

‘KIZINIZ SİZİN İÇİN ÇOK ENDİŞELENDİ’- İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘TÜRKAN, ZEYNEP’İ DÖVDÜ’

Zeynep’i görmek için eve gelen Doruk’un karşısına Kadir artık. Kadir, Doruk’a Türkan’ın Zeynep’i dövdüğünü söyledi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Öfkeyle içeri giren Türkan, Fevzi’ye “Git utanmadan, sıkılmadan babasının yanında elin adamı ile fingirdeşen yeğenimi al” dedi.

Türkan’ın sözleri İsmail’i sinirlendirdi.

Zeynep’i eve seslenmek için giden Fevzi, koruyucu kıza diline geleni saydı. Zeynep’açınık el kaldıran Fevzi’yi araya giren Doruk durdurdu.

DORUK, ZEYNEP’İ FEVZİ’NİN ELİNDEN KURTARDI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘BEN SENİNLEYİM ZEYNO’

Hayatında ilk kez birisi tarafından korunduğunu hisseden Zeynep, babasını ve dedesini dahi alarak evden ayrılmaya karar verdi.

İsmail, Zeynep’açınık karşı çıkarken Kadir her zamanki gibi kızını yalnız bırakmadı.

‘Ben sığıntı olmak istemiyorum… Ben dayanak istemiyorum…’

Baba kızın kapıdan çıkacağı sırada İsmail, ‘Bu kapıdan çıkana hakkımı helal etmem. Ne ölüme gelsin, ne dirime!’ dedi.

DORUK’UN ELİ KOLU BAĞLANDI

İsmail’in sözleri tek kez henüz Zeynep’in kanatlarını kırdı. Kapıda muntazır Doruk ise olup bitene tek türlü mana veremedi.

Sitare, konuşmak için Doruk’u evine çağırdı. Ondan imzalı reddi miras dilekçesini alacağından emin olan Doruk, Sitare’nin elinde Zeynep ile çekilen görüntülerinin olduğunu görünce şoke oldu.

‘Sen bunu başaramayacaksın Sitare… O kıza olan duygularımı kullanamayacaksın!’

ZAFER SİTARE’NİN

Doruk’un Zeynep’i korumak için her şeyi kabul etmesi, Sitare’ye zafer çığlıkları attırdı.

Zeynep ile konuşan Türkan, Melek’in Sitare’nin arkadaşı olduğunu öğrendi.

Zeynep, halasına Doruk ile Melek’in iş yaptığını, aralarında tek şey olmadığını anlattı.

Dizinin final sahnesinde;

MİRAS AÇIKLANDI

Avukat Ardıç’ın mirasını yorumlamak için Sitare’nin evine geldi. Büyük tek servete konacağını sanan Sitare, Ardıç’ın yurtdışındaki iş ortaklıkları nedeniyle kendisine ve Doruk’a yüklü tek pancar kaldığını öğrendi.

‘Vay gökyeşitözü Sitare… Babamın borçlarına ortak olmak için neredeye canından oluyordun!’

Farkında olmadan Mesut’a kuryelik yapan Kadir, polis radarına takıldı.

BÜYÜK KARŞILAŞMA

Melek’in varlığından rahatsız olan Türkan, tüm cesaretini toplayarak ajansa onu görmeye gitti.

İki kadın yıllar sonra ilk kez karşı karşıya geldi.

SENİ NASIL LİNÇ ETTİKLERİNİ UNUTTUN MU KADİR?- İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

O KIZ’IN 15. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.