Alanyaspor maçı sonrası Beşiktaş’tan hakem tepkisi

zenrcade

Active member
Alanyaspor maçı sonrası Beşiktaş’tan hakem tepkisi class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Corendon Alanyaspor maçının akabinde gazete mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ateş’in açıklamaları şöyle:

“Sahada iyi tek futbol vardı. Eksiklerimiz vardır, kendi içimizde bunu konuşacağız.

Maalesef hakemler kaldıkları yerden sürme ediyorlar ama Beşiktaş kaldığı yerden sürme etmiyor. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, operasyon hakemlerinin silinmesini istemişti. Bugün yine tek operasyon hakemi sahadaydı. Yasin Kol için kimse “İyi hakemdir” diyemez.

Beşiktaş’a uzanan her kol mutlaka kırılacaktır. Asla susmayacağız. Biz hakemden dayanak istemiyoruz. Hakem doğruluk içinde maç yönetsin istiyoruz. Geçen yıl başlayan operasyonlar aynen sürme ediyor.

Sabri Çelik ile ilgili resim kafamızda gerçek durmuyor. Çelik, MHK’nın başına geldiğinde bunu dillendirmiştik. İnanılmaz şeyler gördük maçta. Hakemi izlerken vicdanen rahatsız oldum. Bu haksızlıklar rakibimize dahi yapılsa konuşurduk. Haksızlık kime yapılırsa müdahale ederiz.

class=”medyanet-inline-adv”>

Maçın başında düğmeyi yanlış iliklerseniz, yanlışlar sürme fiyat. Maçın gözlemcisi Erol Ersoy, Nkoudou’nun pozisyonunu yanındakiyle penaltı olarak değerlendirdi. Devre arasında kendisine sordum, “Biz her şeyi yazıyoruz” dedi. Başkanımız “Bu hakemler düzeltilsin” dedi ama maalesef düzeltilmedi.

MHK, Beşiktaş’a operasyon niyetinde değilse Yasin Kol’a içildikten maç vermemeli. İnşallah bizi yanıltırlar. Yanıldığımızı görmek için Yasin Kol’un tek henüz maç yönetmemesi lazım.”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.