Turkcell Vadi’nin Simge’si

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Turkcell Vadi’nin Simge’siİSTANBUL (İGFA) – Atlantis Üretim, SM Production ve Vadistanbul iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi, evvelki akşam Simge’yi dinleyicisiyle buluşturdu.

Türk pop müziğinin ünlü ismi Simge , kuvvetli orkestrası ve kendisine eşilk eden vokalistleri ile birbirinden hoş müzikleriyle büyüledi. Tuvana Büyükçınar dizaynlı elbisesi ile ışık saçan Simge, ikinci müziği Öpücem’den daha sonra seyircilere ‘Çok hoş bir yaz akşamında, birinci kere Turkcell Vadi sahnesinde yer almaktan ve sizlerle olmaktan büyük memnunluk duyuyorum. Uygun ki geldiniz, Güzel geldiniz. diyerek konserine devam etti.

Simge geçen hafta müzikseverlerle buluşan yeni müziği ‘Ne Güzel’ başta olmak üzere yeni ve dünden bugüne hit olmuş ‘Ben kimi zaman’, ‘Pes Etme’, ‘Aşkın Olayım’, ‘Ayrılık Yazması’, ‘Kalp Kırmak’, ‘Üzülmedin mi’ müzikleri haricinde sahne de söylemekten keyif aldığı müzikleri seslendirdi.

Simge ‘nin ikinci kısımda biletleri günler evvelden tükenen Turkcell Vadi konseri dinleyicisi için hazırladığı akustik müziklerden oluşan ve arabesk müzikleri kendi yorumuyla söylemiş olduği repertuvarı izleyiciden büyük alkış aldı.