Son Dakika: Fatih Terim açıkladı: ‘Doğru proje olursa, bazı şeyleri düşünüyorum’

zenrcade

Active member
Son Dakika: Fatih Terim açıkladı: ‘Doğru proje olursa, bazı şeyleri düşünüyorum’ class=”medyanet-inline-adv”>

Son olarak Galatasaray’bile görev yapan tecrübeli teknik yönetmen Fatih Terim, TRT Spor’a etkili açıklamalarda bulundu.

İşte Fatih Terim’in sözleri;

Bir Türk insanının dışarda sayılıp sevilmesi beni mutlu ediyor. O yüzden dışarıyı önemsiyorum. Allah’a şükür Monaco’bile olmaktan dolay mutluyum. Bu ve bu nitelik toplantı ve etkinliklere sayı katıldım. Burada henüz titiz olmak gerekiyor

MİLAT DENEBİLİR

UEFA Şampiyonluğu tek Türk antrenörünün ilk kez kazandığı tek şey. O bizim adımıza tek milat denebilir. Hemen akabinde İtalya’ya gidişimiz bizi sayı henüz yukarı çekti. İnanıyorum ki çektiğimiz belgeselden sonra henüz bile tanınmamız arttı.

15-20. GÜNÜNDE DE TEKLİF ALDIM

Böyle tek dinlenmeye ihtiyacım varmış. Bıraktığımın 15-20. gününde dahi teklif aldım. Oradan bugüne hayır dememin sebebi buydu. İlk kez böyle uzun dinlendim. Hiç kesintisiz epey sene kolay olumsuzlama. Rüzgar yükseklerde sert eser tabii

class=”medyanet-inline-adv”>

DOĞRU PROJE OLURSA DÜŞÜNÜYORUM

Doğru proje olursa, bazen şeyleri düşünüyorum. Kendimi zihnen iyi hissediyorum. Bakalım neye karar vereceğiz.

DOĞRU DEĞİŞİMLER İYİ GELİR

Şimdiki nesil sayı henüz başka. Ekranın önünde tek sıra sürekli bağırırken gösteriyordu. Bugün dönüşümünü yakalayamayan hiçbir insan muvaffakiyetli olamaz. Eskinin önemli şeylerini alabilirsiniz ama yeni şeyler katmak zorundasınız. Değişimin babalarımız kaçması mümkün olumsuzlama. Doğru değişimler hem insana hem dahi yaptığınız işe iyi gelir. Değişmeyen tek şey ön yargılı olmamaktır. Katar’daki Dünya Kupası bunu çıkardı ortaya. Çok güzel tek futbol havası vardı.

DÜNYA BUNU TARTIŞACAKTIR

Dünya Kupası için bu sonra bile Kasım-Aralık döneminin tartışılması gerektiğini düşünüyorum. Mutlaka tartışılmalı. Burada mecburiyetten koyuldu. Ben inanıyorum ki Dünya bunu tartışacaktır.

MESSI HAYRANIYIM

Ben ciddi anlamda Messi hayranıyım. Ve ya sayı beğenen biriyim. Bunu henüz önce dahi söylemiştim. Diğer eksiksiz yetişkin oyuncular, hakikaten yetişkin oyuncular. Ancak Lionel Messi’nin sahada istediği zaman yapamayacağı hiçbir şey yok.

DÜNYA KUPASI’NI ALMASA…

Arjantin Messi’ye odaklı tek oyun tarzı ısınmak zorundaydı zaten. Bana göre turnuvanın en iyi orta sahası bile onlardaydı. Dünya bile tek tuhaf. Adamın kariyerine baktığınızda kazanmadığı hiçbir şey yok. Dünya Kupası’nı almasa tığ yerde adamı tek yere koymayacak mıyız? Messi sahada sayı lider… Bir yaşayan izleyin, görürsünüz. Millet sanıyor ki hiç konuşmuyor. Çok yönlendiriyor. Bakışıyla, konuşmasıyla sayı yönlendiriyor. Lider olmayan hiçbir insan, burada olamaz.

class=”medyanet-inline-adv”>

BEN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ

Ben bitti demeden bitmez. Benim yerime fikir belirtenler var ama bitmez. Benim hayatım futbol. En iyi yaptığım iş olarak bunu biliyorum. Yakın tek zamanda gereğini söyleriz. Herkes dahi ne yapacağımızı anlar

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.