Sedat’ın dünyası başına yıkıldı: Oğlum ölmüş!

zenrcade

Active member
Sedat’ın dünyası başına yıkıldı: Oğlum ölmüş! class=”medyanet-inline-adv”>

Dizinin yeni bölümünde;

NALAN YENİDEN KÖŞKTE

Feride sözleriyle, Nalan’ı yeniden Koroğlu Köşkü’ne dönmeye ikna etti. Nalan’ı arabadan inerken ilk gören kişi Hayri oldu.

Selen, Nalan’ın eve dönüşünün altındaki nedenleri merak ederken soruları ortamı tek anda gerdi.

NALAN, DÖNÜŞÜYLE OLAY YARATTI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hayatta Nalan’dan başka kimsesinin olmadığını söyleyen Feride, isteklerini Rafet ve Gülcihan’a anlattı.

Oğlunuz başka birini henüz hamile bırakmazsa böyle şeyler yaşanmaz.

MUZO’DAN UYARI

Nalan’ın geri dönüşünü karı yemeğiyle kutlamak istediğini söyleyen Rafet Bey, holdingi Emir’açınık devretmekten dahi vazgeçti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Nalan ile konuşmak için odaya giden Sedat, Hayri’nin hala evin etrafında olduğunu görünce sinirlendi.

Hayri’yi konuşmak için kenara cazip Muzo, onu Nalan’dan uzak durması konusunda uyardı.

Siz ne kadar kabul etseniz dahi etmeseniz dahi Nalan ile tığ niteleyerek tek şey var. Kimsenin bunu değiştirmeye gücü yetmez. Niye biliyor musunuz? Çünkü kul korku niteleyerek tek şey yok.

‘ŞİRKETİ SATMIYORUM’

Nalan’a ulaşayaman Hayri ve Billur panik oldu.

Feride, Billur’a Nalan’ın evine, kocasına geri döndüğünü söyledi ve ondan kızını sürekli aramamasını istedi.

Rafet, kararını anlatmak için Emir’i şirkete çağırdı. Ona Koroğlu şirketlerini satmaktan vazgeçtiğini söyledi.

NALAN’DAN HAYRİ’Yİ YIKAN SÖZLER

Nalan’ı hariç tarh bahanesi ile köşke giden Billur, Feride’ye yakalandı.

Nalan’ı görmek için her yolu deneyen Hayri sonunda evin içine kadar girdi. Nalan, sorularına yanıt arayan Hayri’ye “Bu ev benim hayatım. Dışarıda benim başka tek hayatım olamaz. Kararımı değiştirdim. Bütün yerde olanlar hepsi yanlıştı. Düşününce bunun hepsi saçmalık. Benim öyle tek gücüm dahi yok, inancım bile yok. Yeni tek macera aramaya gerek yok.” dedi.

HAYRİ, NALAN’I DİNLEMEDİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Senle saçta olur muyuz zaten tek düşünsene… Saçmalık yani!

AİLE YEMEĞİ KÖTÜ BİTTİ

Koroğlu Ailesi, günler sonra tek masa etrafında toplandı.

KOROĞLU AİLESİ’NDE KUTLAMA YEMEĞİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yemek çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sedat ve Nalan ‘evliliğimizde her şey yolunda’ mesajı verdi.

Gecenin sonunda Alp, Rafet’i arayarak Cana’nın trafik kazası geçirdiğini söyledi. Kazayı duyan Sedat, hastaneye koştu.

SEDAT’IN DÜNYASI BAŞINA YIKILDI

Dizinin final sahnesinde;

Cana ve bebeğinen kötü haber geldi. Bütün dünyası başına yıkılan Sedat’ı teselli etmek Nalan’a düştü.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.