Samsung Galaxy A34’ün tasarımı ve renk seçenekleri ortaya çıktı

Leila

Global Mod
Global Mod
Samsung Galaxy A34’ün tasarımı ve renk seçenekleri ortaya çıktıSamsung yakında tanıtılması beklenen A serisi üzerinde çalışıyor. Galaxy A14, Galaxy A34 ve Galaxy A54‘ten oluşması beklenen seriden Galaxy A34‘ün tasarımı ve renk seçenekleri ortaya çıktı. TheTechOutlook tarafınca ortaya çıkarılan rapor, aygıtı bizlere 360 derece sundu.

İşte Samsung Galaxy A34’ün mümkün tasarımı

Samsung Galaxy A34 5G
, önümüzdeki günlerde Galaxy A33 5G’nin halefi olarak piyasaya sürülecek. TheTechOutlook tarafınca paylaşılan görseller ise telefonun dört renk seçeneğiyle piyasaya çıkacağını sav etti. Klasik grafit ve gümüş renk seçeneklerinin yanında mor ve açık yeşil renk seçeneklerine sahip aygıtın Kore versiyonu MediaTek Dimensity 1080′den güç alacak.


Öte yandan, global varyantının Exynos 1280 SoC‘ye sahip olması beklenen aygıt, 6GB RAM’e ve 128GB depolamaya sahip olması bekleniyor. 6.5 inç ve 90 Hz yenileme hızı bir ekranla gelmesi beklenen aygıt, 5000mAh bataryaya sahip olacak ve 25W süratli şarjı destekleyecek. Son olarak 13 MP ön kamera ile donatılacak aygıt, art tarafta 48MP ana kameranın bulunduğu üçlü bir art kamera kurulumuyla gelecek.