Merve Boluğur ve Mert Aydın evlendi… Düğünde soğuk şaka!

zenrcade

Active member
Merve Boluğur ve Mert Aydın evlendi… Düğünde soğuk şaka! class=”medyanet-inline-adv”>

Boluğur’un şahitliğini Behzat Gerçeker, Aslı Hünel ve Bülent Kuş, Aydın’ınkini ise Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel yaptı.

Çiftin nikâhını Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen kıydı. Modacı Tolga Çam’ın imzasını taşıyan iki gelinlik giyen Merve Boluğur, sefahat öncesi sosyal medya hesabında namına ‘Aydın’ soyadını bile ekledi. Oyuncu, eşiyle fotoğrafını bile “Kocam dedim dedim oldun. Seni sayı seviyorum” notuyla paylaştı.

SOĞUK ŞAKA

Merve Boluğur ve Dj Mert Aydın’ın nikahı kıyılırken Aydın’ın arkadaşlarından tek sürpriz geldi.

İmzalar atılmadan önce Müslüm Gürses’in ‘Olmadı Yar’ şarkısının ‘Son pişmanlık neye yarar’ bölümü çalındı. Boluğur, gülerek ‘ne ilişki’ sözleriyle sitem etti.

class=”medyanet-inline-adv”>

10 TAM ALTIN TAKTI

Merve Boluğur’un nikah şahitliğini yapan Aslı Hünel, geline 10 tam kıymetli taktı. Takının toplam değeri 65 1000 TL’yi bulduğu öğrenildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

SENEYE EVLENİYORUZ

Düğüne katılanlar arasında geçtiğimiz günlerde evlilik yolunda ilk adımı rami Mert Öcal ve Sude Burcu bile vardı. Bir hayli heyecanlı olan çift ‘tığ dahi seneye evleniyoruz’ dedi.

Oyuncu Saruhan Hünel törene sevgilisi Rabia Öztürk ile katıldı

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.