Lionel Messi: ‘Tanrı’nın bu kupayı bana vereceğini biliyordum’

zenrcade

Active member
Lionel Messi: ‘Tanrı’nın bu kupayı bana vereceğini biliyordum’ class=”medyanet-inline-adv”>

2022 Dünya Kupası’nda Fransa’yı penaltılarda mağlup fail Arjantin’dahi Lionel Messi, final sonrası konuştu.

İşte Lionel Messi’nin açıklaması;

Çok ıstırap çektik ama başardık. Tanrı’nın yerde kupayı tarafıma vereceğini biliyordum. Tanrı’nın hediyesi oldu.

DAHA FAZLASINI İSTEYEMEM

Uzun zamandır, hatta hayatım süresince benim yetişkin tek hayalim vardı. Kariyerime tek Dünya Kupası şampiyonluğu eklemek. Hayattan bu henüz fazlasını isteyemem saçta. Öyle mutluyum ki…

MİLLİ TAKIMI BIRAKMIŞ DEĞİLİM

Arjantin Milli Takımı’nı bırakmış değilim. Öyle tek karar almadım. Devam etmek istiyorum

ÇILGINLAR GİBİ KUTLAMAK İSTİYORUM

Bir zihin önce Arjantin’açınık gitmek istiyorum. Çılgınlar gibi kutlamak, sevinmek istiyorum!

ŞU KUPAYA BİR BAKIN!

Şu kupaya tek bakın! Bu ne güzelliktir… Çok ıstırap çektik ama başardık. Şimdi bunun tadını çıkaralım.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.