Lionel Messi Instagram’da dünya rekoru kırdı! Meşhur yumurta paylaşımını geçti…

zenrcade

Active member
Lionel Messi Instagram’da dünya rekoru kırdı! Meşhur yumurta paylaşımını geçti… class=”medyanet-inline-adv”>

2022 Dünya Kupası’nda şampiyonluğa ulaşan Arjantin’dahi takımın yıldızı ve kaptanı Lionel Messi, şampiyonluğun akabinde Instagram hesabından tek paylaşımda bulunmuş ve tıpkı sahadaki gibi sosyal medyada bile rekorları altüst etmişti.

36 yıl sonra gelen Dünya Kupası ile çekildiği fotoğrafıyla yaptığı paylaşmında, “O kadar sayı hayal ettim ki, o kadar sayı istedim ki hala inanamıyorum. Aileme, beni gelenekçilik herkese ve bize inanan herkese sayı teşekkürler. Arjantinlilerin beraberce savaştıklarında ve vahdet olduklarında, akıllarına koyduğu her şeyi başarabileceklerini tek kez henüz kanıtladık. Bu takım sayı kaliteli ve yetenekli oyunculardan kurulu yalnız ‘takım’ bireylerden ötedeydi. Başardık! Çok yakında görüşeceğiz.” ifadelerini kullanmıştı.

ÖNCE CRISTIANO RONALDO’YU GEÇTİ

class=”medyanet-inline-adv”>

Messi’nin söz konusu paylaşımı, ilk12 saatte 38.7 milyon zevk algan ve Instagram’bile en sayı zevk saha gönderiler sıralamasında 3. sıraya yerleşmişti. Ardından Lionel Messi’nin paylaşımı, 42 milyon beğeniye ulaşarak Cristiano Ronaldo’yu geride bırakmış ve meşhur ‘yumurta’ paylaşımının arkasında ikinci sırada kalmıştı.

SONRA ‘YUMURTA’NIN REKORUNU KIRDI

Son olarak söz konusu Dünya Kupası şampiyonluk paylaşımı 55.9 milyon beğeniye ulaşan Lionel Messi, meşhur yumurta paylaşımını geçmeyi başardı ve Instagram tarihinin en sayı zevk saha gönderisinin sahibi oldu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.