Hakan Keleş’ten ‘ofsayt’ açıklaması! Hatalı olduğunu düşünüyorum

zenrcade

Active member
Hakan Keleş’ten ‘ofsayt’ açıklaması! Hatalı olduğunu düşünüyorum class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında Beşiktaş’a 1-0 yenilen Giresunspor’bile Hakan Keleş karşılaşmayı değerlendirdi.

Kaybettikleri için üzgün olduklarını dile getiren Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, “Kaybettiğimiz için üzgünüz ama kazanacak bile tek futbol oynadığımızı düşünmüyorum. Özellikle ilk yarı kötü tek oyun sergiledik. Bunun bile biraz bile zeminden kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü rakip dahi zeminden sayı şikayet etti. Bizim oyuncularımız bile zeminden sayı şikayet etti. Biz henüz iyi pas yapan tek takımız. Pas hataları biraz bizde problem yarattı. Geriden oyun kurarken biraz zorluklar çektik. Rakibin dahi ön baskıları bizi zorladı. Onun için ilk yarı biraz sorunlar yaşadık. Ama ikinci yarı biraz henüz türü toplu tek oyun ortaya koyduk. Daha istekli ve arzuluyduk. İlk yarı yediğimiz tek gol, VAR’dan dönen ofsayt golleri var. Sonra arandı bulundu tek penaltı var. Son dakikalarda attığımız tek gol ofsayt gerekçesiyle iptal edildi. Biraz hatalı olduğunu düşünüyorum. Ama inanacağız, güveneceğiz. Berabere kalsaydık bizim için moral olacaktı. Kazanacak tek oyun sergilemedik. Biz henüz iyi şeyler yapacağız. Buna inansınlar, güvensinler. Taraftarımızı üzdüğümüz için üzgünüz. Biraz oyuncularımızda Alanya maçının etkileri vardı niteleyerek düşünüyorum. Oyunu oturtmakta biraz zorlandık. Rakibimiz dahi kadro kalitesi açısından güçlü tek takım. Bu konuda zorluklar çektik. Berabere bitirebileceğimiz tek maçtı niteleyerek düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.