Fenerbahçeli Attila Szalai: ‘Hocamız çok iyi hazırlıyor’

zenrcade

Active member
Fenerbahçeli Attila Szalai: ‘Hocamız çok iyi hazırlıyor’ class=”medyanet-inline-adv”>

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Austria Wien’i 2-0 mağlup fail Fenerbahçe’dahi Attila Szalai, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Mücadeleyi nine Szalai, “Önemli tek galibiyet elde ettik. İyi savaştık. İkinci yarıda henüz iyiydik. İlk yarıda ofansif anlamda düzeltmemiz gereken yerler vardı. Performansımızdan mutluyum” dedi.

FARKLI TAKTİKLER ÖĞRETİYORLAR

Macar savunma oyuncusu sözlerini, “Hocamız ve teknik ekibimiz bizleri her zaman sayı iyi hazırlıyor. Farklı taktikler öğretiyorlar. Esnek olmak sayı önemli. Bugün dahi sahada gördük. Taktik olarak, sistemsel olarak zaman takım halinde iyiydik.” ifadeleriyle tamamladı.

SERDAR DURSUN: ‘ÇOK FAZLA MAÇ VAR’

Sarı-lacivertlilerin ikinci golünü rami Serdar Dursun ise “Hocam tarafıma şans verdiği sürece elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Forvet oyuncusu olarak gol atmaya çalışıyorum, atıyorum bile. Takım için elimden geleni yapmaya sürme edeceğim, henüz bile fazla süre örtmek istiyorum. Çok fazla maç var.” şeklindfe konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.