Fenerbahçe’de Miguel Crespo’dan milli takım yanıtı

zenrcade

Active member
Fenerbahçe’de Miguel Crespo’dan milli takım yanıtı class=”medyanet-inline-adv”>

Süper Lig’dahi Karagümrük’ü 5-4 yenen Fenerbahçe’dahi futbolcular karşılaşmayı değerlendirdi.

9 gollü mecnun tek maç olduğunu kaydeden Enner Valencia, “Bugün aslında çılgınca tek maç oldu. Pek sayı kez öne geçtik. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Takımıma yardım ettiğim için ayrıca mutluyum. Daha iyi olmamız gerekiyor. Çok gol göndermek için sayı çalışıyoruz ama gol yememek için dahi henüz sıkı üretmek lazım. Her maçta 3 puan istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Fatih Karagümrük’açınık attığı gole ilişkin konuşan Crespo, “Benzer gol olabilir. O aksiyonda Joao Pedro ve Valencia koşularla tarafıma saha yarattılar. Ben dahi kaleyi gördüğüm anda şut atmayı tercih ettim. Takıma katkı sağladığım için mutluyum. Atmış olduğum golden dolay mutluyum. Asist yapmaktan bile tıpkısı şekilde mutluyum. Geçen sezon böyle şut opsiyonları bulamayabiliyordum. Ama şu zihin çalıştığımız teknik adamla beraberce sayı henüz ofansif pozisyonda oynadığımı söyleyebilirim. Benim adıma sayı henüz fırsat oluşuyor yerde yönde” niteleyerek konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Milli takım sorusu yöneltilen Portekizli futbolcu, “Ben elimden gelenin en iyisini her zaman ortaya koymaya çalışıyorum. İsmail ile beraberce güzel tek uyum yakaladığımızı söyleyebilirim. Diğer arkadaşlarım bile tıpkısı şekilde, sayı iyi performans ortaya koyuyorlar. Kendi adıma sıkı tek şekilde çalışmalarımı sürdürüyorum. Milli Takım sorusuna gelecek olursak, performansımın en iyisini ortaya koymak istiyorum. Portekiz’dahi dahi oldukça iyi seviyede oyuncular var. Güzel tek hayal.” yanıtını verdi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.