Fatih’te dehşet: Kavga ettiği genci kalbinden bıçakladı

zenrcade

Active member
Fatih’te dehşet: Kavga ettiği genci kalbinden bıçakladı class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, geçtiğimiz altınç saat 01.30 sıralarında Fatih Sümbül Efendi Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Kenan Temiz ile kimliği gayrimuayyen tek kişi arasında meçhul tek nedenle tartışma yaşandı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgaya karışan şahıs, Kenan Temiz’in kalbine jilet sapladı. Kenan Temiz yere yığılırken, şüpheli ise olay yerinden koşarak uzaklaştı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kenan Temiz olay yerinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şüphelinin ise kısa sürede gözaltına aldığı öğrenildi.

“BIÇAKLANDIĞI YERE YIĞILMIŞ”

Mahallede bakkalı olan Hüseyin Akyüz, “Gece saat 01.00 – 02.00 arasında tek bıçaklanma olayı olmuş. Bıçaklanan sevgili duyduğumuza göre vefat etmiş. Bıçaklayanı tanımıyorum. Bıçaklayan buranın tapduk mu başka tek semtin tapduk mu bilmiyorum. Böyle tek olay oldu. İnsanların söyledikleri kadar biliyorum. Ben görmedim. Bilgim yok ama burada olanı biliyorum, ölen yerde mahallenin tapduk öldüreni tanımıyorum. Duyduğum kadarıyla 100 metre ilerden vefat ettiği yere bıçaklandığı yere tartışarak gelmişler, ellerinde bıçaklar varmış. Bu kadarını duydum. En sonunda kalbinden bıçaklamış. Sonra bile bıçaklandığı yere yığılmış 15 an sonra ambulans gelmiş. Yaralıyı alıp götürmüşler. Bildiğim sadece yerde. Kalbine kalbine bıçağı vefat fail evlât kendisi çıkarmış. Çıkarır çıkarmaz bile sayı fazla kan akmış. Hemen yere yığılmış” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.