Bu sese dikkat!

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Bu sese dikkat!İSTANBUL (İGFA) – Cümbüş ve müzik dünyasında trendleri belirleyen isimlerin ünlü bağlantıcı Özgür Aras‘ın prodüktörlüğünde hazırlanan albüm için Serdar Cosgun, ‘Seçtiğim müziklerim dünyayı nasıl deneyimlediğime dair birer fotoğraf gibi” dedi. Serdar Coşgun‘un “Benden” ismini verdiği projesinin birinci müziği kelam ve müziği Sezen Aksu‘ya düzenlemesi Fırat Özbaydar‘a ilişkin “Delidir” listelerde çok argümanlı olacak.

Serdar Coşgun, ‘Arabesk müzik, ‘minibüsçü şarkıları’ olarak bilindi. Seveni, dinleyeni fazlacatu fakat reaksiyon göstereni de fazlaydı. Hatta bir kesim, arabesk müzik dinleyenlere dudak büküp onları ‘ikinci sınıf vatandaş’ yerine koydular. Birfazlaca dijital müzik platformuna bakıldığında arabesk müziğin bir daha yayılmasında genç temsilcilerinin büyük katkıyı sağlayanlar isimler oldu. Bende kendi usulüm ve yorumumla benim üzere birfazlaca insanın kalbine dokunan müzikleri bir ortaya getirdim. Bu müziklerin hepsinin gerisinde bir öyküsü var lakin ekseriyetle bunlar büsbütün gerçek ya da yanlış olan öteki bir şeyin biçimini almış durumdalar’ dedi.

Fotoğraflarını Lara Sayılgan çektiği Serdar Coşgun’un “Benden…” ismini verdiği proje albümü Alim Üretim etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini alacak.