Beşiğime hoş geldiniz. kiralık. Ve bu bir para yapıcı.

zenrcade

Active member
Brooklyn merkezli bir pazarlama uzmanı olan Yosub Kim, TikTok gibi platformları araştırıyor, ancak daha “oturan” bir daire lehine herhangi bir özel estetiği benimsemiyor. Bu, cilt bakım ürünlerinden WiFi yönlendiricilere kadar her şeyin sergilendiği anlamına gelir.

Doğu Williamsburg’da ortağıyla ayda 3.400 dolarlık iki yatak odalı bir evi paylaşan Bay Kim, “Burası benim yerim – eskiden burada yaşardım” dedi. “İnsanların mükemmel bir şekilde fotoğraflanması gereken bir kurulum veya yerde değil, gerçek bir evdeymiş gibi hissetmelerini istiyorum.”

Brooklyn merkezli bir stilist olan Simi Muhumuza, “belirli bir estetikle özdeşleşmeden” ev dekorundaki yerini iddia eden bir TikTok sesinin yaratıcısı.

Muhumuza Hanım’ın “Benim evimle ilgili bir şey var, o da bir titreşim olacak. Dönem”, “normal daireleri” olanlar için bir yarasa sinyali olduğu kadar, parlak renklerle – yeşil kadife bir kanepe dahil – ve oturma odasında vurgulu bir duvarla titizlikle seçilmiş bir alan.

“Bazen estetiğin hayatın gerçek olmayabilecek bir versiyonunu vaat edebileceğini düşünüyorum” dedi.

O zamandan beri TikTok’ta yer alan apartman dairesinden Bedford Stuyvesant semtindeki bir kumtaşına taşınan Muhumuza, “Bunlara sahip olmasanız bile evinizin değerli ve kutlamaya değer olduğunu yinelemek istedim” dedi. ayda yaklaşık 6.500 dolar ödüyor.

Evinizi küresel bir izleyici kitlesine sunmanın dezavantajları da vardır. Yabancılar, “kişisel” hayatınıza dair mahrem bakışlara sahiptir. Son yıllarda, bazı içerik oluşturucular hayranlar tarafından taciz edildiklerini söylerken, diğerleri internet dedektiflerinin mahallelerinden ve hatta evlerinden aldıkları ipuçlarını kullanarak tam olarak nerede yaşadıklarını öğrendiklerini söylüyor. Bazı içerik oluşturucular, hayallerindeki evlerin mutlulukları pahasına geldiğini söyledi.