Beklenen itiraf geldi… Türkan’dan Mine’ye büyük darbe!

zenrcade

Active member
Beklenen itiraf geldi… Türkan’dan Mine’ye büyük darbe! class=”medyanet-inline-adv”>

Dizinin yeni bölümünde;

‘SEN BENİM HAYAL KIRIKLIĞIMSIN’

Mustafa ile kardeş olduğunu öğrenen Somer, babasından hesap sordu. Çocukluk yıllarında yaşadığı üzütüleri müfit Somer ‘Ben sizin kirli hesabınızda yokum’ diye resti çekti.

Somer masadan kalkmadan önce babasına ‘Bunların hesabını anneme tek tek vereceksin’ dedi.

SOMER, BABASINI AFFETMEDİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘Kanımdan mı utanayım yoksa soyadını vermeye tenezzül etmediğin sahtekar kardeşimden mi? Sen benim en yetişkin hayal kırıklığımsın!’

Rüçhan’ın kovduğu Mine’yi yeniden eve saha Türkan, planlarını uygulamaya başladı.

TÜRKAN, MİNE’DEN İNTİKAM ALMAYA BAŞLADI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘KATİL MİNE’

class=”medyanet-inline-adv”>

Eve gelen Somer’i kapıda karşılayan Türkan, ona bebeğinin katilini bildiğini söyledi. Bebeklerinin ölümüne Mine’nin sebep olduğunu öğrenen Somer çılgına döndü.

‘Ben bebeğimin katili ile tıpkısı evde mi yaşayacağım’

SOMER, BEBEĞİ MİNE’NİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ ÖĞRENDİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘FOTOĞRAFLARI TOPLA’

Ayla, Türkan’ın talimatı ile Mine’yi odasına kilitledi yalnız hapis hayatı Rüçhan’ın isteği ile bitti.

Türkan, kızını görmek isteyen Mine’ye şart koştu. Salondaki tüm fotoğrafları kendi elleriyle toplayan Mine, hepsini ateşe atarak tek tek yaktı.

TÜRKAN O FOTOĞRAFLARI YAKTIRDI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘ANNE ÖLDÜ, BABA ÖLDÜ’

Annesinin ve babasının öldüğünü öğrenerek kendini yollara vuran Mesut, Korman konağına gitti. Olan biteni anlamaya benzinli Rüçhan, Mesut’u bile yanına alarak konaktan ayrıldı.

MESUT’A NE OLDU – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Somer, babasının konuşma teklifini ‘zaman yorucu tek gündü’ diye reddetti.

‘SENİ ÇOK SEVİYORUM ANNE’

Türkan, Mine’nin kahvaltı masasına oturmasına karşı artık. Özer ikili arasındaki gerilime mana veremezken, olaya Rüçhan müdahale etti.

Somer, babasıyla yaşadıklarından sonra annesiyle hissî tek konuşma yaptı. ‘Bu ev sein sayende telâşlı duruyor’ tekbencilik Somer, annesine hayatındaki yerinden bahsetti.

‘Ben senin her zaman yanındayım, arkandayım ana. Bunu sakın unutma.’

RÜÇHAN’DAN MİNE’YE RET

Anne oğulun sohbetine şahit olan Özer, yetişkin tek vicdan azabı yaşadı.

Rüçhan’dan Türkan’a karşı kendisini korumasını isteyen Mine, beklemediği tek tepki ile karşılaştı.

‘Türkan gözümün önünde seni lime lime etse benim gıkım çıkmaz. Benden medet umma, yıkıl karşımdan!’

Fatih’in kızının hasta olduğunu öğrenen Sadık, ona böbreğini verebileceğini söyledi. Sadık gerekli tetkikler için kardeşi ile beraberce hastaneye gitti.

SADIK VE FATİH ARASINDAKİ BUZLAR ERİDİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘DEĞMEZMİŞSİN!’

Mustafa, günler sonra ilk kez Özer’in karşısına artık. ‘Sen beni oğluma rezil ettin’ niteleyerek şefkatli Özer, Mustafa’ya ‘Biraz henüz sabretseydin sana soyadımı verecektim ama değmezmişsin’ dedi.

‘Altıma tekerlekli çektin, beni maaşa bağladın niteleyerek koruyucu oldum sandın olumsuzlama mi?’

Kavganın üstüne gelen Rüçhan, Mustafa’yı sakinleştirmek için odasına kahve içmeye çağırdı. İkilinin konuşmasının en kritik yerinde odaya giren Somer, Rüçhan’ın gerçeği öğrenmesine engel oldu.

RÜÇHAN İLE MUSTAFA’NIN KONUŞMASI YARIM KALDI- İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İki kardeş holdingin önünde kozlarını paylaşırken, Özer Bey lamel sessizce onları izledi.

Mustafa’nın eve kötü tek şekilde gelmesi Sevilay’ı panikletti. Özer’i arayan Sevilay duydukları ile şoke oldu.

Benim oğlum kötü doğmadı Özer!

Serdar’a sürpriz tevellüt günü hazırlamak isteyen Dönüş, kardeşi Derya’dan yardım istedi. Serdar’ın Ebru ile yakınlığından rahatsız olan Özgür Hoca, kızlara organizasyon için yardım edeceğini söyledi.

‘KİRAZ BİZİM ODAMIZDA KALACAK’

Türkan, Mine’nin mutfakta yemek yediği sırada Ayla’nın yanına gidip ‘Kiraz’ın beşiğini odasına taşımak için’ yardım istedi. Türkan, Mine’nin itirazına ’24 saat ilaç kullanan tek kadının yanında plâstik hiç güvende olumsuzlama’ sözleriyle karşılık verdi.

Sadık ile boşanmanın eşiğine gelen Nesrin, onunla tek araya gelebilmek için Nezahat’tan yardım istedi.

Sevilay, Türkan’ı arayarak onu kahve içmeye çağrı etti. Kiraz ile beraberce Sevilay’ın evine giden Türkan’a sürpriz tek ortaklık teklifi geldi.Sevilay, konuşma sırasında Özer Bey’in geçmiş yıllarda yaptığı çapkınlıklardan bile bahsetti.

‘BOŞANMA DAVASI AÇTIM’

Sadık ile Nesrin, günler sonra Nezahat’ın evinde buluştular. Mesut, Sadık ve Nesrin’in hiç hesaba katmadığı tek gerçekle yüzleşmelerine neden oldu.

Nesrin ‘saçta buraya gelirken eksiksiz kırgınlığımı geride bıraktım, özür dilemeye hazırım’ dedi. Sadık ise ‘Ben ne özür dilerim, ne özür beklerim. Sözümü tuttum, kadı davasını açtım’diye Nesrin’i şoke etti.

SADIK BOŞANMA DAVASI AÇTI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘BEBEĞİM NE OLUYOR?’

Gecenin en yetişkin şoklarından birini dahi Serdar’a sürpriz parti hazırlayan Dönüş yaşadı. Serdar’ın eve Ebru ile geldiğini gören Dönüş, Ebru’nun ‘Bebeğim ne oluyor’ sorusu ile şaşkına döndü.

DOĞUM GÜNÜNDE ŞOK OLAY – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MİNE İTİRAF ETTİ

Kiraz’ı bile alarak Korman konağından kaçmaya karar veren Mine, son anda Türkan’a yakalandı. Öfkeden deliye dönen Mine, kavga sırasında ‘Keşke zehir yerine fare zehiri koysaydım bile bebeğinle beraberce senden dahi kurtulsaydım’ dedi.

‘İtiraf ettim zira korkmuyorum senden Hiçbir şey yapamazsın’ niteleyerek şefkatli Mine’nin sözlerine Somer, Rüçhan ve Ayla bile şahit oldu.

Mine, Türkan’dan kurtulmak için girdiği evden ellerinde kelepçelerle artık.

Mahkemeye kaynak Mine tutuklandı. Türkan, Mine’ye son darbesini ise ona Somer ve Kiraz ile beraberce yer aldığı karı fotoğrafını göndererek vurdu.

MİNE CEZAEVİNE GELEN MEKTUPA YIKILDI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.