Bartın’daki maden faciasından kurtulan işçi arkadaşlarını yalnız bırakmak istemedi: Beni sakın götürme

zenrcade

Active member
Bartın’daki maden faciasından kurtulan işçi arkadaşlarını yalnız bırakmak istemedi: Beni sakın götürme class=”medyanet-inline-adv”>

Bartın’ın Amasra ilçesinde bağcıklı maden ocağında patlama meydana geldi. Arkadaşları yer altında kalan madenci olay yerinden ayrılmak istemedi. Madenci, “Ben gitmeyeceğim, saçta iyiyim. Beni götürme sakın ağabey” dedi.

Sağlık ekiplerinin oksijen vereceğini söylemesinin akabinde “Ben iki an durayım şurada, döneceğim” ifadelerini kullandı. Yaşanan o anlar kameraya yansıdı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.