Avcılar’da kedi besleyenlere ceza kesildiği iddia edilen sitenin yönetiminden açıklama

zenrcade

Active member
Avcılar’da kedi besleyenlere ceza kesildiği iddia edilen sitenin yönetiminden açıklama class=”medyanet-inline-adv”>

Tahtakale Mahallesi’nde tek sitede, yaz aylarında sokak hayvanları için su ve mama bırakan ayakçak ailelerine yönetim tarafından ’Ortak kullanım ihlali’ yaptıkları gerekçesiyle biner lira para cezası gönderildi. Site yönetimi konuya ilişkin yazılı makale yaptı.

Açıklamada, “Sitemizde henüz önce ansızın fazla kez ortak alanda sahipsizce bırakılan, bakımı üstlenilmeyen hayvanlar için site yönetim kurulu tarafından yerde hayvanların barınmaları, korunmaları ve beslenmeleri için türlü hizmetler gerçekleştirilmiş. Köpeklerin kedilere saldırarak boğması, oluşan yemek atıkları, muhit kirliliği, pirelenme, kötü koku ve canlıların sağlıksız beslenmesinin önüne geçmek için kedi ve köpeklerin nerede besleneceği marke, yerde noktaların haricinde beslek yapan kişilerin tespit edilmesi halinde 1000 TL sıkıntı kesilmesine ve ileride yerde konu ile ilgili kırılan kararlarda yönetim kuruluna tam yetki verilmesi kararlaştırılmıştır. Olayda ise; sitemizin havuz girişinde kedi beslenmesi ve bakımı yapılmıştır. Birçok kat sakini bu dolay havuzu kullanamamış ve hal noktasında yönetimimiz aranmıştır. Ayrıca orada sönümsüz kedilerin birçok henüz önce sayı kat sakinine saldırmış ve yerde yönde dahi şikâyetler alınmıştır. Ceza kesilen kişi sözlü uyarılmasına rağmen eylemine sürme etmiştir. Site yönetimi olarak kırılan kararlar gereği tığ dahi yerde akıllandırma tespit yazar tutanak düzenleyerek eylem nedeniyle para cezası yazılmıştır.”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.