Asker uğurlamasında eğlenenlerin üzerine tüfekle ateş açtı: Çok sayıda yaralı

zenrcade

Active member
Asker uğurlamasında eğlenenlerin üzerine tüfekle ateş açtı: Çok sayıda yaralı Muammer ŞEN/ KARAMAN, (DHA)

Oluşturulma Tarihi: Ağustos 13, 2022 10:12

TwitterLinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Karaman’bile arkadaşı Yaşar T.’nin er eğlencesine katılan Kadir K., yaşadığı tartışmanın akabinde mahalleden ayrıldı. Pompalı tüfekle yeniden alana dönen Kadir K., eğlenen kalabalığa gerçek pompalı tüfekle öfke açarak 11 kişiyi yaraladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, saat 00.30 sıralarında, Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. Askere gidecek olan Yaşar T. için evlerinin önünde er eğlencesi düzenlendi. Eğlenenler arasında henüz meçhul nedenle tartışma artık. Kadir K., tartışma sonrası mahalleden ayrıldı. Bir süre sonra ak otomobil ile yeniden alana gelen Kadir K., pompalı tüfekle kalabalığın üzerine öfke açtı. Asker eğlencesinde bağcıklı 11 kişi, yaralandı. Kadir K. ise tıpkısı araçla olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralıların tek kısmı, araçlarla tek kısmı bile ambulanslarla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis, Kadir K.’yi yakalamak için emek başlattı.

ABLASI DA YARALANDI

Olayda hafif yaralanan Yaşar T.’nin ablası Özlem T. ise yaşananları anlatarak, “Kardeşimin er eğlencesi vardı. Bir anda silah sesleri yükseldi. Çoluk evlât herkes yaralandı. Eğlenenlere saçmalar geldi. Benim dahi yüzüme, boynuma, kulağıma saçma isabet etti. 11 kişi şu zihin tedavi oluyor. Bunu yapanların yanına kalmasını istemiyorum zira çoluk evlât yaralandı. Gitsinler, kendi denkleri ile uğraşsınlar” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.