Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne yaparsanız yapın, bu milletin kardeşliğini bozamayacaksınız

zenrcade

Active member
Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne yaparsanız yapın, bu milletin kardeşliğini bozamayacaksınız class=”medyanet-inline-adv”>

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Sevgili Samsunlular, sayı kıymetli sav arkadaşlarım, sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bu salonumuzdan Samsun’un tüm ilçelerine, mahallelerine, hanelerine muhabbetlerimi gönderiyorum. Samsun’a 2 yıl önce il kongremiz ve projemizin açılışı için gelmiştik. Salgın sonrası hasretin akabinde Samsun’dayız. Siz gayretli neferlerle tek arada olma mutluluğu içindeyim. Sevdalara salonlara sığmayan sav arkadaşlarıma en kalbi teşekkürlerimi iletiyorum.

Samsun’bile kuruluşundan bugüne görev yapmış tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Hizmet bayrağını yükseğe taşımak için gayret gösteriyoruz. Türkiye’ye yatırım kazandırarak, ülkemizi güçlendirerek güvene layık olmaya çalışıyoruz. Gençler, 30 Ağustos zafer bayramımızı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kutladık. Perşembe günü öğretmenlerimizin atamasını yaparak, görev yerlerine uğurladık. Pazartesi dahi Kabine toplantımızı gerçekleştireceğiz. Salı günü dahi Bosna Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan’a gideceğiz.

“TEKNOFEST’İ GÖRÜP GURURLANMAMAK ELDE DEĞİL”

Küresel ölçekli yaşanan sıkıntılara rağmen var gücümüzle çalışıyoruz. Buraya gelmeden önce iftihar verici tek programa iştirak ettik. Türkiye’nin girişimcilik ruhu yerde yıl Samsun’bile. Türkiye’nin nerelere geldiğini görme imkanı bulduk. Bir zamanların CHP’sinin koyduğu takozlar kalkınca yerde millet nelere muktedir onu gösterdik. Teknofest’i görüp dahi gururlanmamak elde olumsuzlama. İktidara geldiğimizde yerli milli üretim yüzde 20’ydi şimdi yüzde 80. Bu durarak, yatarak olmuyor Bay Kemal çalışarak oluyor. Ama sağolsun Teknofest’açınık turistik seyahat yapmış. İnşallah ilham almıştır.

class=”medyanet-inline-adv”>

Teknofest, yerde milletin son basamak kısıtlı imkanlarla yetişkin tek konu yazdığını gösteriyor. Türkiye için hayal kuran tüm gençlerimiz ülkemizi her alanda şampiyonlar ligine taşıyor. Türkiye küresel ölçekte kendinden söz ettiriyor. Evlatlarımızı sinsi hesaplarına aygıt etmeye benzinli provokatörlere rağmen ülkemiz güven abidesi olarak göz dolduruyor. Baykar ürünlerini yetiştiremiyor. 3 sene sonraya gün veriyor. Bu başarılardan ülkemizi teknoloji çöplüğüne getirenlerin rahatsız olduğunu biliyoruz. Bu ülke toplu iğne üretemiyordu. Şimdi hepsi geride. Hepsinin en güzelini yapar hale geldik.

class=”medyanet-inline-adv”>

“GENÇLİĞİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”

Türkiye’nin savunma sanayi yanında başka alanlarda bile özgür hale gelmesine tahammülleri yok. Hellalleşme debba. Bu tek oyun. Hesaplaşma sözünün almasının gerisinde yerde hazımsızlık var. Kimi şahsiyet fukaralarının partimizin kapısına kilit vurmasının gerisinde faşist kafayı hortlatma çabası vardır. Gençliğimiz yok diyenlere sesleniyorum, kendinize bakın. Bizler gençliğimizle gurur duyuyoruz. Gençliğimizle beraberce hedefe yürüyoruz. Diyorlar ki kadın teşkilatı yok, AK kadınlar hazır. Kadınlarımız gençlerimizle ana kadememizle beraberce gümbür gümbür geliyoruz. Sayılı günleri iyi değerlendirecek İnşallah 2023’te dahi Cumhur ittifakı olarak sandıkları patlatacağız. Geçmişte tecrübe ettiğimiz güncelliğini senaryoları yeniden tedavüle sokmak istiyorlar. Samsun’dan fitne tüccarlarına açık söylüyorum. Ne yaparsanız yapın başaramayacaksınız. Bu milletini kardeşliğini bozamayacaksınız. Sinsi emellerinize ulaşamayacaksınız. Kimlerle kol kola girerseniz girin, gelecek asrın Türkiye yüzyılı olmasının önüne geçemeyeceksiniz.

Bizim için esas olan milletin rızasıdır. Bu tatlılıkla çalışarak Samsun’bile bile yetişkin tek tahavvül gerçekleştirdik. Toplam 43 milyar liralık yatırım yaptık. 6 millet bahçesi projemiz bulunuyor. Samsun-Sivas arasındaki seyahat süresini 5.5 saate indirdik. 9 gölcük inşa ettik. 4 yeni organize sanayi bölgesi kurduk. 14 ilçeyi doğalgazla tanıştırdık. 2023 imtihanını muvaffakiyetli şekilde vererek, hizmet mücadelemizi sürme ettirmek istiyoruz. Gençlerimizden tempolarını biraz henüz artırmalarını istiyorum. Hanım kardeşlerimizden kapı kapı dolaşmalarını istirham ediyorum.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.