Salih Güney Bursa’da göz kapağı ameliyatı oldu

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Salih Güney Bursa’da göz kapağı ameliyatı olduBURSA (İGFA)- Göz kapağı estetiği operasyonu alanında Türkiye’nin en başarılı doktorlarından olan Op. Dr. Tuncay Sezgin, tanınmış isimlere yaptığı ameliyatların akabinde ünlülerin hekimi haline geldi.

Bugüne dek epeyce sayıda ünlü ismi ameliyat eden Sezgin’in kapısını çalan bu kere usta sanatçı Salih Güney oldu. yıllar evvel göz torbalarını aldırdığını belirten Güney, bu defa göz kapaklarına operasyon yaptırdı. Ameliyat öncesi konuşan 77 yaşındaki sanatçı, “Sevenlerim, seyircim beni daima eski günlerdeki üzere genç ve güzel görmek istiyor. Ben de bunun için ameliyat olmaya karar verdim. Estetiğe karşı değilim. İmkanı olan herkes yaptırsın” halinde konuştu.

ARTIK BANA ROL VERMİYORLAR…

Uzun vakittir gerek ekrandan gerekse beyaz perdeden uzak kalan Salih Güney, muhalif duruşu niçiniyle yasaklı ilan edildiğini itiraf etti. Bu sebeple kendisine artık rol teklif edilmediğini belirten Güney, “Ne olursa olsun ben gerçek bildiğimi söylemekten vazgeçmem” dedi. Güney’in ameliyatını gerçekleştiren Op. Dr. Tuncay Sezgin ise “Ben de Salih Güney sinemaları izleyerek büyüyen milyonlardan biriyim. Bugün kendisini ameliyat edecek olmak benim için farklı bir onur ve memnunluk. İnşallah kendisini 10 yaş daha gençleştireceğiz” sözlerini kullandı.