‘Öt Bakalım’ın çekimleri tamamlandı

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
‘Öt Bakalım’ın çekimleri tamamlandıİSTANBUL (İGFA) – TGP invest, Port Sinema ve Metropol Medya’nın ortak yapımcılığını üstlendiği ‘Öt Bakalım’ sineması ön hazırlık sürecinin akabinde çekimlere başladı.

Sakin ve huzurlu bir emeklilik hayali ile bir kafe açmak isteyen bir karı kocanın, düşündüklerinin tersine adrenalini bol, maceralı öyküsünü husus alan sinemanın çekim günleri en az sinema kadar eğlenceli geçti.

Birbiriyle ahenk ortasında bir takımla çalıştıklarını söyleyen başrol oyuncularından Asuman Dabak; iktidar savaşına giren bir takımlarının olmadığını, imalden yapıma, teknik takımdan, oyuncularımıza kadar epeyce memnun olduğumuz bir takımla çalışmanın verdiği memnunluğunu belirtti.

Eğlenceli set gününde, ‘Galip’ karakteriyle sinemada karşımıza çıkacak olan Kubilay Penbeklioğlu, bir yeşilçam aktörünü canlandırıyor. “ İzleyicileri hayli eğlenceli ve farklı bir bahis bekliyor. alışılmadık bir komedi” olduğunu söyleyen Penbeklioğlu, “Sinemaseverleri epeyce farklı bir sinema bekliyor” diyor. Yeni projelerini sorduğumuz olan Kubilay Penbeklioğlu, yeni projesinin de muştusunu verirken ağır ve heyecanlı bir devirde olduğunu söylüyor.

NAGİHAN KARADERE: “SETTEKİ YORGUNLUK SURVİVOR PARKURUNUN YANINDAN GEÇMEZ”

‘Öt Bakalım’ sinemasında birinci oyunculuk tecrübesini yaşayan Nagihan Karadere, “Survivor yarışı büsbütün hem psikoloji tıpkı vakitte bir güç müsabakası. Oyunculuk ise büsbütün yetenek işi. Bu kadar zorlanacağımı hiç varsayım etmemiştim” dedi.

Senaryo gereği setten kovulan Murat Akkoyunlu ve Serkan Şengül, “Çok şükür başımıza bu biçimde bir şey gelmedi, tercih ettiğimiz setlere gidiyoruz dedi. Ortak tutkuları Fenerbahçe olan Murat Akkoyunlu ve Serkan Şengül filmdilk evvel tanıştıklarını ve sık sık tribünlerde karşılaştıklarını söylüyor.


‘Şakşuka’ isimli müziğiyle bir periyoda damgasını vuran Tarık Mengüç de, ‘Öt Bakalım’ sineması oyuncuları içinde. “Manyak Star” dediği karakteri için çılgın, mecnun bir karakteri canlandırdığını söylüyor. Mengüç, rolüne nasıl hazırlandığı sorusuna “Yapamadıklarımı yapıyorum” diyor. Her şeyin frekansı olduğunu söyleyen Mengüç, yeni çıkardığı 5 2 0 müziğinin güç getireceğini söylüyor. Paranın kapılarını açtığını söylemiş olduği müziğinin gücüne inanıyor. “Frekanslarımız günümüzde dağıldı. Eşimle birlikte bunun eğitimini aldık. 520 müziğini yüksek tempolu dinleyerek, benimle sözlerini tekrar ederlerse para frekansı onlara da gelecek. Bu müzik paranın kapılarını açıyor. İnstagram hesabımda da var nazaranbilirsiniz, üzerimde kaşıklar duruyor, telefonlar duruyor.”