Mia Su 2023 yılı koleksiyonunu tanıttı

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Mia Su 2023 yılı koleksiyonunu tanıttıİSTANBUL (İGFA) – Su Edition firmasının Mia Su markası 2023 Yılı Koleksiyonu tanıttı.

Açılışa moda ve cemiyet dunyasından Sinem Yıldırım , Güler Erçetingöz, Yağmur Kalyoncu Banu Noyan, Hale Larissa, Dilek Çalışkan, Fatoş Kabasakal ile Türkiye’yi Milano Fashion Week’te temsil edecek Model Dilaran Kırmıt da katıldı.

Su Edition firmasının moda markası olan Mia Su, bayan giyside davetler ve gece şıklığına hitap için oluşturulmuş koleksiyonlarla sahip.

İnfluencer Cansu Miasu olarak tanınan, Miasu kızı ismine çıkardığı markanın ilham kaynağı aşk, tutku ve moda birleşimi gücü ile oluşturulduğuna dikkati çekerken, maksat kitlelerinin kendine güvenen, enerjik , başarılı , hayata müspet bakan bayanlar olduğunu söylemiş oldu.

“Koleksiyonum, dönem olarak giyilmesi en trend olan eserlerden oluşmaktadır” diyen İnfluencer Cansu Miasu, “beraberinde “must have” yani şayet olmazsa olmaz ve trendi geçmicek modüllerde yer almaktadır. İş hanımı ortasında oluşturulan “ business woman” koleksiyonu da giydiğinizde Sultan üzere hissetmenizi düşündük. Koleksiyon eserlerimin bir öteki özelliği her eserin herkeste olmaması ismine sonlu adette üretim yapılmaktadır. Eserler asgarî 3 azamî 6 adet olarak satışa sunulmuştur. Bayanların bir giydiğini diğerlerinin üzerinde görmeyi sevmemesini bildiğim için bu türlü bir yol izledim. Benim markamı taşıyan bayanların kendini özel hissetmesini ve özel güçte kalmasını arzuluyorum. MiaSu markası olarak yardıma muhtaç çocuklara yönelik yardım kampanyaları oluşturarak ve aylık ve yıllık kar oranının belirli bir kısmı bağış yapılıcağını da duyurmak isteriz” diye konuştu.