Manisa Saruhanlı’da korkunç olay! Üç eşini de öldüren cani hakkında detaylar ortaya çıktı

zenrcade

New member
Manisa Saruhanlı’da korkunç olay! Üç eşini de öldüren cani hakkında detaylar ortaya çıktı Ersan ERDOĞAN/SARUHANLI (Manisa), (DHA)

Oluşturulma Tarihi: Ocak 01, 2023 17:22

TwitterLinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi


Necati Akpınar (58), 1 ağrı önce dini nikahla beraberce yaşamaya başladığı Mutlu Menekşe’yi (48) başına sert tek cisimle vurarak öldürdüğü suçlamasıyla gözaltına alınıp, tutuklandı. Akpınar’ın ilk eşini 38 yıl önce bıçakla, 2’nci eşini 19 yıl önce ütüyle öldürdüğü ortaya artık. Öte yandan Necati Akpınar ‘ın sosyal medya hesabından paylaşım yaptığı ve 2 yıl gibi tek sürede 20’ye yakın kadınla tanıştığı ve hepsinin gördükleri şiddetten kaçtığı öğrenildi.


class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, 30 Aralık saat 15.00 sıralarında Saruhanlı İstasyon Mahallesi’nde meydana geldi. Bağ direği imalatı yapan Necati Akpınar, işletmesinin hemen bitişiğindeki evinde 1 ağrı önce dini nikahla yaşamaya başladığı Mutlu Menekşe ile meçhul tek nedenle tartıştı. Çıkan kavgada Akpınar, iddiaya göre, sert tek cisimle esasen yaraladığı Menekşe’yi öldürdü. Havanın kararmasını muntazır Akpınar, evine 30 metre mesafedeki metruk binanın girişinde sin kazdı. Cesedi seyyar nesneler direği aracıyla metruk eve taşıyan Akpınar, gömdüğü kadının üzerini toprakla örttü. Olayın yaşandığı sıralarda sesleri duyan çevredekilerin ihbarı üzerine, bölgeye gelen polis ekipleri, 21.00 sıralarında metruk evde geniş çaplı taharri başlattı. Yapılan araştırmada polis, çukurda kadın cesedine ulaştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Başında vurma izi bağcıklı ve öldürüldüğü galiba kadının cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, dini nikahla beraberce yaşadığı Necati Akpınar gözaltına makbuz. İfade işlemleri sonrası adliyeye sevk edilen Akpınar tutuklandı.


GERİYE İPTE ASILI ÇAMAŞIRLARI KALDI

Mutlu Menekşe’nin cesedinin İzmir Adli Tıp Kurumu’ndaki incelemenin akabinde memleketi Afyonkarahisar’bile toprağa verileceği öğrenildi. Mutlu Menekşe’takt geriye ölmeden önce kurumak için ipe astığı giysileri kalırken, olay yerinde ise cesedin kokusunu engellemek için sayı koyulmuş sayı sayıda kireç torbası bulundu. Ayrıca Akpınar’ın otomobili önünde görüntülü olarak evlenme ilanı verdiği, kendisine zengin görünümü vererek kandırdığı kadınlara tehdit ettiği yönünde hakkında sayı sayıda şikayet durduğu öğrenildi.İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen Necati Akpınar, ifadesinde, gece evine gittiğinde Mutlu Menekşe’yi ölü bulduğunu, henüz önce kıya işlediği için kimsenin kendisine inanmayacağını düşündüğü için akıllandırma polise bildirmediğini ve yerde nedenle cesedi gömdüğünü söyledi öğrenildi.

class=”medyanet-inline-adv”>


ŞARTLI TAHLİYE EDİLMİŞ

Necati Akpınar’ın 1984 yılında ilk eşi Emine Akpınar’ı bıçaklayarak, 2003 yılında ise ikinci eşi Fatma Akpınar’ı ütüyle yakarak öldürdüğü ortaya artık. Akpınar’ın 2 yıl önce Covid-19 tedbirleri kapsamında şartlı tahliye edildiği, yaklaşık 1 ağrı önce dahi Mutlu Menekşe ile dini nikahlı yaşadığı öğrenildi.Necati Akpınar…

SOSYAL MEDYADAN TUZAK

Necati Akpınar’ın ayrıca sosyal medya hesabından sürekli ilan verdiği ve 2 yıl gibi tek sürede 20’ye yakın kadınla tanıştığı ve hepsinin gördükleri şiddetten kaçtığı öğrenildi.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.