Hamarat sanatçı Çevik, rakiplerinin helvasını kavurdu!

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Hamarat sanatçı Çevik, rakiplerinin helvasını kavurdu!BURSA (İGFA) – Sahnelerin kuvvetli sesi Mehmet Çevik, ağır konser programının yorgunluğunu Bursa Bademli’deki konutunun mutfağına girerek atıyor.

En hayli tatlı yapmayı seven Çevik, uzmanı olduğu un helvasını yaparken rakiplerine imalı bir göndermede bulundu.

Yakın etrafının kendisinin yaptığı un helvasına bayıldığını belirten Çevik, “Ne vakit bu tatlıyı yapsam yanımdakiler ‘Bu sefer kimin helvasını kavurdun?’ diye soruyorlar. olağan olarak o denli bir niyetle yapmıyorum ancak yıllardır benimle uğraşıp yoluma taş koymak isteyenlerin daima helvası yendi…” diyerek tezli konuştu.

YEMEK YAPMAYI SEVİYORUM

Dostlarını ağırlayıp onlar için yemek yapmayı epey sevdiğini söyleyen Mehmet Çevik, konutunda çabucak hergün bir kaç çeşit konuk ağırlıyor. yıllardır insan biriktirdiğini lisana getiren ünlü sanatçı, “Beni yakından tanıyanlar bilir ki benim konutumun kapısı dostlarıma daima açıktır. O denli vakit içinder oluyor ki kimi vakit bir günde 4-5 tıp konuk konutuma girip çıkar. Ben de her seferinde onlar için mutfağa girmekten gocunmam. İnsanın sevildiğini nitekim hissetmesi değer biçilmez bir his…” tabirlerini kullandı.