Euronics Yönetim Kurulu’na seçilen ilk ve tek kadın lider oldu

Sekkoz

Member
Euronics Yönetim Kurulu’na seçilen ilk ve tek kadın lider oldu class=”medyanet-inline-adv”>

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa’nın Genel Müdürü Sitare Sezgin, atlas en yetişkin elektronik satın alıntı grubu olan Euronics’in Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen ilk ve tek kadın lider oldu. 32 yıllık geçmişe sahip Euronics’in Londra’bile yapılan toplantısında gerçekleşen seçim sonucu yönetim kuruluna giren Sezgin, 3 yıl süresince çevre elektronik perakende dünyasında etkin olarak sorumluluk üstlenecek. Teknosa’nın 2012 yılından festekiz üyesi olduğu Euronics Grubu, 35 ülkede 8.500’takt fazla elektronik mağazasından oluşuyor.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.