Dilara Kırmıt Milan Fashion Week’e hazırlanıyor

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Dilara Kırmıt Milan Fashion Week’e hazırlanıyorİSTANBUL (İGFA) – Biroldukca ülkenin seçilen top modellerinin yer alacağı Milan Fashion Week’te tek Türk olarak podyumda tescilli güzelimiz Dilara Kırmıt uzunluk gösterecek. 24 Şubat’ta gerçekleşecek olan Milan Fashion Week için çalışmalara ve hazırlıklara başladığını söz eden Dilara Kırmıt, teklif için birinci aradığında yaşadığı en büyük memnunluğu hissettiğini lisana getirdi.

“Hedefim, amaçlarıma geldikçe yenilenecek tescilliğimin getirdiği top model unvanı bana fazlaca şey kattı, ulusal bir model olarak podyumda yer almayı istiyorum artık o hayalim gerçekleşiyor” diyen Dilara Kırmıt, bu seviyeyi hak etmenin de kolay olmadığını söylemiş oldu.

Kırmıt, “Öncelikle tabi ki hoşluğun yanında olması gerekenler yeterli bir askı olmak gerekiyor beden ölçülerin, duruşun, vizyonun, misyonun bir kimliğin olması gerekiyor birbirine zincirleme giden bir meslek modellik ve modellik, her hoş bayanın barınamadığı bir bölüm elenen eminim oldukçatur ki buna hayli şahitte oldum. Ahlaki kurallar haricinde yaptığı hareketler ve özel hayat yaşantısı bunları törpüler makus tesirler, katiyetle bunlarla birlikte disiplin fazlaca değerli biraz da matematik zekâ gerektiriyor. Şöhret olmak için değil de daha yeterlisi olmak isteme uğraşım ve başarılarım benim kapımı açtı, ben epey emek verdim hala veriyorum hala savaşıyorum büyük emek var hayatımda diyebilirim” diye konuştu.