Çeyiz hazır sıra damatta!

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Çeyiz hazır sıra damatta!BURSA (İGFA) – Bursa’da büyük bir kampanyaya imza atan Yetişenler Alışveriş Merkezleri’nin konuğu olan ünlü model ve müzikçi Nilay Dorsa, 9 ay ertelemeli 29 ay taksit imkanından faydalanarak konutundaki eksik eşyaları tamamladı. Çeyizini Bursa’da pek epey noktada hizmet veren Yetişenler Alışveriş Merkezleri’nin Demirtaş şubesinden tamamlayan Dorsa, küçük konut aletlerinden mobilyaya pek fazlaca eşya satın aldı.

Evlenmek için tüm hazırlıklarını tamamladığını fakat beyaz atlı prensini hala bulamadığını söyleyen Dorsa, mağaza yetkililerinin ‘Düğün ne vakit?’ sorusuna; “2023’ten birinci dileğim yalnızlığımın son bulması. Ne yazık ki beni nikah masasına oturmaya ikna edecek birini bulamadım” diye yanıt verdi. Yetişenler AVM’nin kampanyasını kaçırmamak için Bursa’ya geldiğini belirten Dorsa, “Bugün bu ekonomik kaidelerde bütün alışverişimi 9 ay hiç ödeme yapmadan üstelik te 29 ay taksitle yaptım. Bütün eksikleri bu kurallarda tamamlayabildiğime hala inanamayorum” biçiminde konuştu.